Dlaczego YESdzik jest bezpieczny? – YESdzik.pl
Skip to main content

Dlaczego YESdzik jest bezpieczny?

Coraz głośniej w mediach mówi się o bezpieczeństwie desek elektrycznych, a Amazon (tj. największa platforma e-commerce na Świecie) wycofał część niecertyfikowanych produktów ze sprzedaży. Jako lider rynku i producent, który wprowadził na rynek polski najwięcej tego typu produktów chcielibyśmy się odnieść do tych doniesień.

Od początku działalności podkreślamy, że nie da się wyprodukować bezpiecznego produktu tego typu tanio, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości podzespołów. Wiele firm po prostu zakupiło deski w chińskich fabrykach, drylując ich cenę do minimum. Jak wiadomo niska cena ciągnie za sobą konsekwencję w postaci niskiej jakości. Własnie takie podejście do biznesu powoduje, że coraz więcej tanich desek wybucha, czy zapala się.

Należy zwrócić uwagę, że nie zanotowano problemów z deskami czołowych producentów i prekursorów branży (np. IO HAWK, czy YESdzik). Możemy przypuszczać, że powodem problemów z bezpieczeństwem tanich produktów jest zastosowanie najtańszych chińskich ogniw oraz niecertyfikowanych podzespołów elektronicznych.

Deska elektryczna YESdzik, przed wprowadzeniem na rynek przeszła wszystkie badania i certyfikację wymaganą zarówno przez kraje europejskie, jak i Stany Zjednoczone. Konsultowaliśmy standardy i normy z polskimi instytutami oraz instytucjami, a na koniec zadbaliśmy o wykonanie wszystkich niezbędnych badań. Zbadaliśmy nasz produkt zarówno jako pojedyncze komponenty (oddzielnie ogniwa, ładowarkę, żyroskopy, płytę sterującą), a także jako jeden system.

Na dowód powyższych słów prezentujemy dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo użytych w naszym produkcie komponentów. W celu zachowania tajemnic handlowych tj. nazw dostawców i naszej fabryki musieliśmy zakryć część informacji, jednak numery badań można zweryfikować w podanych laboratoriach i instytutach.

Kolejne newsy

Zobacz jak powstaje YESdzik

Zobacz film z naszej fabryki i dowiedz się jak powstaje YESdzik!